Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 07.03.2013 06:35:57 

chovatelská stanice zakrslých Teddy:TEDDY-CLUB

prodej-for sale

PRODEJ králíčků z chovatelské stanice TEDDY-CLUB- pouze osobní odběr, po dohodě můžeme králíčky i dovézt.


 

 

 Mláďata, která jsou prodávána jsou vždy ošetřena proti kokcidioze a to 2 x v průběhu odchovu. Naposledy jsou léčivem ošetřena těsně před odchodem k novým majitelům.


 

Důležité upozornění !!! :

 

Od roku 2010 nebudou z ch.st. Teddy-Club prodáváni žádní zakrslí Teddy.  Chovatelská stanice Teddy-Club nebude produkovat zakrslé Teddy ani pro chovné účely, ani jako mazlíčky. 

Chovatelská stanice Teddy - Club je především zaměřena na hobby chov, nikoliv na produkci. Spojení jednotlivých párů jsou produkována účelově pro vlastní potřeby, a k prodeji jsou určeni pouze králíčci, kteří buď nejsou vhodní do chovu, nebo jedinci, kteří se v chovu použít dají, ale nemusí být vhodným chovným chovným základem pro každý chov králíčků. Chovatelé, kteří z ch.st. Teddy - Club již králíčky mají, mohou využít občasné nabídky odchovů, a navázat tak na některé linie ve svém chovu. Vzhledem k tomu, že ch.st. Teddy - Club neprodukuje králíčky ve větším množství, bývají mláďata vhodná pro chovné účely rozebrána již majiteli Teddy králíčků z ch. st. Teddy - Club. Pro další prodej již pak není co nabídnout. Je nám líto, že se nedostane na všechny zájemce, ale opravdu nejsme zaměřeni na komerční chov, a tak nabídka králíčků bohužel nepostačuje pro všechny zájemce. Velmi se omlouváme všem, kterým nedokážeme vyhovět. Poslání našeho chovu je, a zůstane čistě HOBBY záležitostí. Věříme, že dokážete pochopit náš záměr zůstat v rovině záliby, a nepřecházet na profesionální chov. Pouze takto dokážeme podržet svou kvalitu zakrslých králíčků. Nesoustřeďujeme se na kvantitu a produkci, ale čistě na zdraví populace a kvalitu. Děkujeme za pochopení.

 

 

 V současné době máme k prodeji pouze barevné zakrslé  králíčky. Aktuální jedince k prodeji můžeme nabídnout formou kontaktu e-mailem ( ladych@seznam.cz ). Děkujeme za pochopení.

 


Chov Teddy bude postupně převeden na " Lvíčky ". Chovatelské zásady a etika chovu se nemění, stejně jako poslání - opět zůstaneme v rovině hobby chovu, ovšem v co nejvyšší kvalitě.

Svými lvíčky snad nikomu konkurovat nebudu, a tak snad již konečně bud mít klid od pomluv a závisti.

------------------------------------------------------------------------ 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            

 

 

 

TOPlist